Paní magistru znám ze soudních sporů v oboru náhrady škod na motorových vozidlech přes pět let. Mohu ji doporučit jako solidní a morální advokátku. Jako jedna z mála advokátů dokáže pečlivě projít celý spis a systematicky, neúnavně hájit zájem klienta a dotáhnout i dlouhodobý soudní spor do zdárného konce.

Aleš Kohout

soudní znalec Říčany

S paní Mgr. Karolínou Fenzl Prýmkovou jsem řešil zastupování před soudem o narovnání mezi mnou a SVJ. Preciznost a pochopení ze strany paní Mgr. Prýmkové mi bylo velkou oporou při vleklém jednání. Mohu jen doporučit.

Radomír Tomášek

Služby paní Mgr. Prýmkové mohu z několikaleté pracovní zkušenosti, týkající se sporů v oblasti náhrady škody doporučit. V každém případě právního sporu vždy velmi detailně nastudovala dokumentaci, popř. aktivně participovala na zajištění jiných potřebných podkladů či informací a důsledně hájila zájmy zastupované strany sporu.

Jiří Moravec

manažer

Jako klient jsem využil služby zmíněné advokátky, kdy se jednalo o dědictví. Perfektně se seznámila s problematikou případu, upozornila na možná rizika a doporučila postup. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji.

Petr B.

Paní magistra Prýmková mi pomáhala s přípravou podkladů pro krajský soud, její cit pro detail a obrovská porce empatie velmi pomohly ke zdárnému dořešení celého případu k mé spokojenosti. Systematicky prošla i několik let staré a velmi obsáhlé spisy a našla klíčové detaily, které jsme potřebovali.

Ladislav Kočí

Paní Mgr. Karolína Fenzl Prýmková se věnovala svěřenému případu z oblasti pracovního práva s maximálním úsilím. Díky precizní přípravě a profesionálnímu i lidskému přístupu mi poskytla velmi spolehlivé právní služby. Mohu jen doporučit.

Ing. Šárka O.

 

Trefa do černého? Tak vnímám den, kdy jsme s Karolínou Fenzl Prýmkovou započali naši spolupráci. Vlastnosti jako spolehlivost a pečlivost by měly být v právní profesi samozřejmostí. V praxi to ale často bývá jinak. Kromě těchto dvou vlastností pak ovšem Karolína disponuje i dalšími, mj. lidskostí a empatií. A současně také rozumnými finančními požadavky. Doporučuji všemi deseti.

Zdeněk Neusar

© Mgr. Karolína Fenzl Prýmková, advokátka 2016 - Všechna práva vyhrazena.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now